O nás

Zakladateľmi HypEx je dvojica zručných, skúsených a kreatívnych technikov, ktorý sa zaoberajú už viac než desaťročie technickým zabezpečením kultúrno - spoločenských podujatí a elektrifikáciou festivalov. Neponúkame technické zabezpečenie mamutích koncertov a nesľubujeme nesplniteľné, ale pracujeme tak, aby našou doménou bola spoľahlivosť, serióznosť, profesionalita, flexibilita a priaznivá cena. Našim cieľom sú usporiadatelia malých a stredne veľkých akcií. Hlavne tí, ktorí sú už znechutený rôznymi zlyhaniami čínskej techniky, či neprofesionálnym prístupom amatérskej obsluhy. Svojou prácou Vás presvedčíme o našej kvalite a veríme, že aj Vy budete patriť medzi našich spokojných klientov.

V prípade Vášho záujmu Vám vypracujeme podrobný návrh na uskutočnenie podujatia, tzv. "na kľúč".

Za svoju kariéru sme si vybudovali priateľské vzťahy s mnohými DJ, skupinami a umelcami, ktorých zviditelňujeme, a vieme v prípade záujmu sprostredkovať ich vystúpenie.

Ozvučovali sme už:
Adja, Alkehol, Ander s Košíc, Anonym kids, Arzén, Beatriz, Bukasový Masív, Captain slice, Crash dolls, Dana Victoria Band, Dixieland band, DPK, Fuera Fondo, Grobiani, Guns `n Roses revival, Horkíže Sliže, Hospital bukra, Chronická únava, Ján Berky-Mrenica, Jazzero, Kapeta Zedels, Kristína & Band, Mariachi, Melódia, MF, Mocca Chino, No puls, Pod vplyvom, Sitňan, Slobodná európa, Slniečko, Verona, Waťák, The last breath, Zašitá diera, Zoči voči a veľa ďalších...